top of page

Choose Your Pricing Plan

  • $12.5 per lesson

    49.99$
    Every month
    4 Lessons package
     
    • Cancel Anytime
    • Billed Monthly
    • One class per week (1h each)
  • $10.00 per lesson

    79.99$
    Every month
    8 Lessons package
     
    • Cancel Anytime
    • Billed Monthly
    • Two classes per week (1h each)
  • Best Value

    Only $9.00/lesson

    107.99$
    Every month
    12 Lessons package
     
    • Cancel anytime
    • Billed monthly
    • Three classes per week (1h each)
bottom of page